15.07.2019 VWY-Cup
Kilpailupäivä / VIP : 15.07.2019 / 10.07.2019
Tulokset ratkaistaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)
Osallistumisrajoitukset
-- Avoinna vain welshponeille, sektiot A-D & WPB
-- 100 ratsukkoa / luokka
-- 5 ponia / omistaja / luokka
-- 1 poni / 1 luokka / laji
-- Yksi poni saa osallistua kahteen eri lajiin
-- Omistajalla VRL-tunnus pakollinen
-- Ilmoitathan mukaan ainoastaan omistuksessasi olevia poneja
Luokat
Esteratsastus
Luokka 1a. re 60cm
Luokka 1b. re 80cm
Luokka 1c. re 100cm
|
Kouluratsastus
Luokka 2a. Helppo C
Luokka 2b. Helppo B
Luokka 2c. Helppo A
|
Kenttäratsastus
Luokka 3a. Tutustumisluokka
Luokka 3b. Helppo
Luokka 3c. CIC1
|
Valjakkoajo
Luokka 4a. Noviisi koulukoe
Luokka 4b. Vaativa koulukoe
Luokka 4c. Vaikea koulukoe
|
Osallistuminen
Sähköpostiin vwycup@gmail.com, otsikolla VWY-Cup kk/vuosi
Luokka X. (rivinvaihto)
Ratsastaja/ajaja (VRL-00000) - Ponin virallinen nimi (sektio)
Ilmoitathan sektion muodossa A-D / PB
Esim.
Luokka 1b.
Kida (VRL-08368) - Idris Cadell (A)
Osallistujat & tulokset
Esteratsastus
Luokka 1a. re 60cm
1. Kida - Caldwell Hasselnut (A)
2. Anarchy (VRL-14465) - Anfarwol Darylis (B)
3. Anarchy (VRL-14465) - Sillafu (A)
4. Anarchy (VRL-14465) - Garreg Werthfawr (A)
5. Anarchy (VRL-14465) - Wraith (A)
6. Kida - Thimbleberry Nutcracker (A)
7. Kida - Kernfield Caswallon (A)
8. Kida - Bucklebury Rockefeller (A)
9. Kida - Thimbleberry Acai Kiss (A)
10. Anarchy (VRL-14465) - Mitrim (B)
Luokka 1b. re 80cm
1. Kida - Cranberry Hill Calimero (C)
2. Anarchy (VRL-14465) - Ffug Peredur (B)
3. Anarchy (VRL-14465) - Fortunate Son (B)
4. Kida - Thimbleberry Brisen (D)
5. Kida - Fern Arianrhod (A)
6. Kida - Thimbleberry Kenzo (B)
7. Anarchy (VRL-14465) - Blackwood Llandeilo (B)
8. Kida - Cadogan Ragnárock (D)
9. Anarchy (VRL-14465) - Huarwar (B)
10. Anarchy (VRL-14465) - Iona Melangell (B)
Luokka 1c. re 100cm
1. Anarchy (VRL-14465) - Baddon (D)
2. Anarchy (VRL-14465) - Inuysybel (B)
3. Anarchy (VRL-14465) - Emrys (D)
4. Anarchy (VRL-14465) - Guinglain Arwyn (D)
5. Anarchy (VRL-14465) - Inconspicuous (B)
6. Kida - Fantom (PB)
Kouluratsastus
Luokka 2a. Helppo C
1. Kida - Caldwell Hasselnut (A)
2. Kida - Doublederry Kenrick (B)
3. Kida - Thimbleberry Nutcracker (A)
4. Kida - Bucklebury Rockefeller (A)
5. Kida - Thimbleberry Kenzo (B)
Luokka 2b. Helppo B
1. Kida - Fern Arianrhod (A)
2. Kida - Cadogan Ragnárock (D)
3. Kida - Cranberry Hill Calimero (C)
4. Kida - Thimbleberry Acai Kiss (A)
5. Kida - A.D. Valentine Dream (B)
Luokka 2c. Helppo A
1. JP (VRL-01948) - Huovilan Kendrick (PB)
2. JP (VRL-01948) - Huovilan Kenza (PB)
3. Kida - Pikkupellon Butterblow (D)
4. Anarchy (VRL-14465) - Invincible (PB)
5. JP (VRL-01948) - Huovilan Kendall (PB)
6. JP (VRL-01948) - Huovilan Keira (PB)
7. Kida - Aeronspark Celyn (D)
Kenttäratsastus
Luokka 3a. Tutustumisluokka
1. Anarchy (VRL-14465) - Ffug Peredur (B)
2. Anarchy (VRL-14465) - Huarwar (B)
3. Anarchy (VRL-14465) - Wraith (A)
4. Anarchy (VRL-14465) - Sillafu (A)
5. Anarchy (VRL-14465) - Fortunate Son (B)
Luokka 3b. Helppo
1. Anarchy (VRL-14465) - Anfarwol Darylis (B)
2. Anarchy (VRL-14465) - Iona Melangell (B)
3. Anarchy (VRL-14465) - Blackwood Llandeilo (B)
4. Anarchy (VRL-14465) - Garreg Werthfawr (A)
5. Anarchy (VRL-14465) - Penllyn Binion Yspadaden (B)
Luokka 3c. CIC1
1. Anarchy (VRL-14465) - Baddon (D)
2. Anarchy (VRL-14465) - Guinglain Arwyn (D)
3. Anarchy (VRL-14465) - Emrys (D)
Valjakkoajo
Luokka 4a. Noviisi koulukoe
1. Anarchy (VRL-14465) - Invincible (PB)
2. Anarchy (VRL-14465) - Inconspicuous (B)
3. Anarchy (VRL-14465) - Mitrim (B)
4. Anarchy (VRL-14465) - Inuysybel (B)
5. Anarchy (VRL-14465) - Penllyn Binion Yspadaden (B)
Luokka 4b. Vaativa koulukoe
1. Kida - Moorgate Emery (D)
Luokka 4c. Vaikea koulukoe
ei osallistujia
|